Home Grapheion Revue Grafika roku a Cena Vladimíra Boudníka MTG Praha Putovní výstavy IKG Naše publikace Kontakt O nás
 
  
  
PARTNEŘI


 


 

 

 


Vyhlášené soutěže - výzvy (www.institutumeni.cz)

 

Mail artový projekt pracující s pohlednicemi
Argentinský Národní institut umění vydal výzvu pro výtvarníky, mající zájem se zúčastnit mail artového projektu, který spočívá v libovolném výtvarném zpracování klasické pohlednice (rozměr 10 x 15 cm).
Na rub pohlednice je nutné napsat vaší e-mailovou a poštovní adresu.
Termín uzávěrky je 30. 7. 2010.
Kontakt: Clemente Padin, Expo Mail Art IUNA, Av. The Heras 1749, C. Aut. Buenos Aires, Argentina, E clementepadin@gmail.com

 
Cena Evelyne Encelotové Women & Art 2009-2010
Le Consortium a Asociace Evelyne Encelotové pořádá Cenu Evelyn Encelotové Women & Art 2009-2010, která je zaměřená na podporu žen v umění. Organizátoři vyzývají organizace zaměřené na současné umění, aby doporučily ukončené nebo probíhající výstavy umělkyň. Umělkyně musí být spjaty (narodit se, bydlet či vystavovat) v jednom z pěti regionů, z nichž jedním jsou Střední Čechy. Laureátka obdrží cenu ve výši 10 000 eur a bude mít možnost uspořádat samostatnou výstavu v jedné ze zapojených zemí.
Uzávěrka je 24. července 2010.
Kontakt: E leconsortium.publics@orange.fr, nebo geraldineminet@orange.fr
Více na www.leconsortium.com


Cena Freedom to Create 2010 - nominace
Do mezinárodní soutěže o 125 000 $ se mohou přihlásit zájemci ze všech tvůrčích oborů. Cena Freedom to Create, která byla založena v roce 2008, vzdává poctu odvaze a tvořivosti umělců z celého světa, kteří používají svůj talent k podpoře sociální spravedlnosti, pokládají základy otevřené společnosti a inspirují lidského ducha.
Nominace na cenu Freedom to Create 2010 probíhají na jejích webových stránkách od 1. května do 15. srpna 2010. Soutěž probíhá ve třech kategoriích: Main Prize, Youth Prize a Imprisoned Artist Prize.
Soutěž je otevřena všem druhům umění a zúčastnit se může jakýkoliv jednotlivec či skupina bez ohledu na pohlaví, náboženství či národnost. Přihlásit se můžete s jedním uměleckým dílem nebo se souborem prací. Účastníci z předešlých let se mohou přihlásit znovu, ale s jinou prací.
Více se o kategoriích a odměnách ceny Freedom to Create dozvíte na následující internetové adrese:
www.freedomtocreate.com/Prize-Categories.asp


POCKET LUCK - Ninth International Design Contest Trieste Contemporanea
The designers from Albania, Austria, Belarus, Bosnia Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Estonia, Germany, Hungary, Italy, Latvia, Lithuania, Macedonia, Moldova, Montenegro, Poland, Romania, Serbia, Slovak Republic, Slovenia, Turkey and Ukraine are called to apply and submit a project for a new pocket lucky charm/talisman. The contest is promoted by the Trieste Contemporanea Committee under the patronage of the C.E.I. (Central European Initiative). The entry is free. 
The competition deadline is August 31st, 2010.
You can read more about the provided prizes and check the competition notice on
www.triestecontemporanea.it
Více:


Vydáno: 09.06.2010