Home Grapheion Revue Grafika roku a Cena Vladimíra Boudníka MTG Praha Putovní výstavy IKG Naše publikace Kontakt O nás
 
  
  
PARTNEŘI


 


 

 

 


S górami na spacerze... S horami na procházce.../Mezinárodní výtvarné workshopy

 

S górami na spacerze... S horami na procházce...
Mezinárodní výtvarné workshopy

Oblastní galerie v Liberci je partnerem projektu výtvarných workshopů pro amatérské výtvarníky, který připravila polská nadace Fundacja Propagandy Sztuki z polského města Mirsk.
Dovolujeme si Vás na wokshopy upozornit a vyzvat Vás k podání přihlášky. Veškeré informace najdete v textu dole nebo na pozvánce. S případnými dotazy se obracejte buď přímo na polské organizátory (fundacjapropagandysztuki@gmail.com) nebo na nás (jan.randacek@ogl.cz).

Workshopy budou dva - jeden pro amatérské výtvarníky a jeden je věkově omezen na studenty Univerzity třetího věku (od 55 let výše).
Workshopy jsou polsko-české. Každý je pro 9-10 účastníků, přibližně polovina účastníků bude z ČR, druhá z Polska.
Workshopy se budou konat v Przecznici (Mirsk).
Termíny workshopů jsou 13.-23. 9. 2012 (amatérští výtvarníci) a 26. 9.-6. 10. 2012 (skupina studentů Univerzity třetího věku).

Přihlášku spolu se dvěmi ukázkami svých prací musíte poslat nejpozději do 5. 9. 2012 (amatérští výtvarníci) nebo do 10. 9. 2012 (studenti Univerzity třetího věku) na adresu fundacjapropagandysztuki@gmail.com

Workshopy jsou ZDARMA! Organizátor hradí ubytování, stravování, překladatele, dopravu na plenéry a základní výtvarné potřeby.

Pozvánka:


Vydáno: 21.08.2012