Home Grapheion Revue Grafika roku a Cena Vladimíra Boudníka MTG Praha Putovní výstavy IKG Naše publikace Kontakt O nás
 
  
  
PARTNEŘI


 


 

 

 


Studenti UMPRUM získali cenu v mezinárodní soutěži plakátu

 Studenti Ateliéru grafického designu a nových médií (vedeného Petrem Babákem) Marek Nedelka a Ondřej Báchor vyhráli druhé místo v soutěži International Poster Competition.
Do International Poster Competition se v letošním roce přihlásilo 3443 prací z více než 70 zemí a v jury zasedali Unfun, Lamm & Kirch, Warriors Studio and Étienne Hervy. Kromě 3 nejlepších plakátů vybrali 200 prací pro výstavu na Grafic Design Festival Scotland 2016 v Scotland´s National Centre for Design and Architecturev Glasgow.

 
Ondřej Báchor s Markem Nedelkou zpracovali grafický vizuál k výstavě Míra & Měřítko v Galerii Jaroslava Fragnera. Záměrem výstavy bylo prezentovat tři projekty, které vzbudily v poslední době nebývalý mediální zájem - rozhledna Skywalk na Dolní Moravě, studie bytového domu Face House v Praze a energeticky soběstačný objekt Liko Noe. Samotný název odkazuje k dvěma parametrům, které jsou pro jeho práci velkým tématem. Celý vizuál výstavy tedy autoři propojili rastrem a v jeho různých měřítcích prezentovali jednotlivé projekty.

(665 x 950 mm, ofset, Pantone Black C, Pantone 877 C, Munken Lynx Rough 120g/m)

www.umprum.cz


Vydáno: 08.11.2016