Home Grapheion Revue Grafika roku a Cena Vladimíra Boudníka MTG Praha Putovní výstavy IKG Naše publikace Kontakt O nás
 
  
  
PARTNEŘI


 


 

 

 


BZENECKÝ VÝTVARNÝ PODZIM – XIII. ROČNÍK – pozvánka k účasti

 E-INFORMACE UNIE VÝTVARNÝCH UMĚLCŮ ČESKÉ REPUBLIKY č. 395

 


BZENECKÝ VÝTVARNÝ PODZIM – XIII. ROČNÍK – POZVÁNKA K ÚČASTI

Bzenecké vinobraní bude opět obohaceno o výtvarnou přehlídku, kterou pořádá Město Bzenec, Služby města Bzence ve spolupráci se Sdružením výtvarných umělců a teoretiků jihovýchodní Moravy (SVUT JVM) – Unií výtvarných umělců ČR a Galerií výtvarného umění v Hodoníně a letos i se Střední uměleckoprůmyslovou školou v Uherském Hradišti, která zde představí některé vyučované obory. Přehlídka je určena profesionálním výtvarným umělcům a jejich hostům z České republiky i zahraničí. Je situována do prostor zámku, který není obydlený, je po částečné rekonstrukci, elektronicky zabezpečený, ale pokud jde o interiéry, s nedokončenými stavebními pracemi. Nejedná se tedy o klasickou výstavní síň, ale o specifický výstavní prostor, umožňující i vlastní instalace propojené se stavbou. Bližší info na nové adrese: www.bzeneckypodzim.cz    

Termín výstavy je od 15. 9. do 1. 10. 2017.
Pokud jde o instalaci děl a jejich dovoz, každý autor vše zajišťuje sám. Počet děl není předběžně omezen, záleží na včasném podání přihlášky, celkovém množství přihlášených autorů a na instalačních podmínkách. Přihlášená umělecká díla jsou přebírána v pondělí 11. 9. a v úterý 12. 9. 2017. Vystavené artefakty jsou po celou dobu pojištěny a je zajištěna jejich ostraha (zámek má elektronické zabezpečovací zařízení).

Slavnostní vernisáž výstavy, která je součástí oficiálního zahájení nevýznamnější každoroční akce ve Bzenci – Bzeneckého vinobraní, se koná na zámku v pátek 15. 9. 2017 v 17.00 hodin.

Odvoz artefaktů po ukončení výstavy je v pondělí 2. 10. a v úterý 3. 10. 2017 (popřípadě již v neděli 1. 10. 2017).
Potvrzení účasti (přihlášku) zašlete na uvedený e-mail nebo telefonicky nejpozději do 31. 8. 2017.
Kontakt: Dr. Milan Raška, kurátor výstavy, mobil:  731 483 444, e-mail.:
vps.raska@seznam.cz

 


Vydáno: 15.08.2017