Home Grapheion Revue Grafika roku a Cena Vladimíra Boudníka MTG Praha Putovní výstavy IKG Naše publikace Kontakt O nás
 
  
  
PARTNEŘI


 


 

 

 


Akademické platformy výpočetního navrhování

Galerie UM, UMPRUM, nám. Jana Palacha 80, Praha 1
6. 9. - 7. 10. 2017

Výstava Akademické platformy výpočetního navrhování sleduje vývoj a současné tendence výzkumu v oboru. V prostoru Galerie UM budou prezentovány projekty předních evropských akademických institucí a českých platforem zaměřených na experimentální výzkum v architektuře.
V rámci výstavy se zároveň ve středu 6. 9. koná speciální sympozium MeetUp Praha. Sympozium je určeno pro širokou veřejnost (Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze, nám. Jana Palacha 80, Praha 1, posluchárna 115)

Rese arch MEETUP je mezinárodní konference a akce, která spojuje praktiky a teoretiky v oblasti výpočetního designu a architektury, odborníky v oblasti digitální výroby a současné myslitele a filozofy.

Akce proběhne formou neformálního setkání designerů a výzkumníků z oblasti výpočetního navrhování. Každý z účastníků má dvacetiminutovou přednášku, na níž navazuje dvacetiminutová část Q & A. Účelem je seznámit přítomné kolegy se svými projekty, agendou a výzkumem. Je to také skvělá příležitost se osobně setkat a domluvit se na budoucí spolupráci v profesionálním, přátelském a uvolněném prostředí. Hlavním tématem loňského setkání byly behaviorální simulace.

Hosté: Phil Ayres, Giulio Brugnaro, Erik Martinez + Martin Alvarez, Christoph Müller, Stefana Parascho, Jan Petrš, Jindřich Ráftl, Shota Tsikoliya + Imro Vaško + David Kovařík, Tomáš Tholt, Mateusz Zwierzycki

Více - Tisková zpráva:


Vydáno: 29.08.2017