Home Grapheion Revue Grafika roku a Cena Vladimíra Boudníka MTG Praha Putovní výstavy IKG Naše publikace Kontakt O nás
 
  
  
PARTNEŘI


 


 

 

 


Flash Art CS newsletter 8 - 14/1/2018 - výzvy, granty, stipendia

 

VÝZVY . GRANTY . ŠTIPENDIÁ

 

SK galerijná asistentka / galerijný asistent Galérie Médium

Ponúkame prácu na  polovičný úväzok s presne vymedzeným pracovným časom korešpondujúcim s otváracími hodinami galérie. Náplňou práce galerijnej asistentky / galerijného asistenta bude primárne uvítanie návštevníkov galérie, predaj časopisov a publikácii, výpomoc pri prípravách a deinštalácii výstavy, PR galérie.

SK Projekty európskej spolupráce - výzva otvorená!
Hlavnými cieľmi podpory projektov nadnárodnej kultúrnej spolupráce je podporovať pohyb kultúrnych diel a nadnárodnú mobilitu kultúrnych a kreatívnych subjektov, najmä umelcov. Ostatné informácie TU 

SK Liptovská galéria Petra Michala Bohúňa v Liptovskom Mikuláši informuje o výberovom konaní na pozíciu kurátor/dokumentátor, výberové konanie 22/1, nástup 1/2.

 

CZ Program evropské územní nadnárodní spolupráce INTERREG Central Europe vyhlásil 3. výzvu, která počítá i s financováním projektů zaměřených na kreativní průmysl – a to ve specifickém cíli 3.2. do 25/1. Více informací naleznete v prezentacích z Národního infodne.

CZ Galerie Fotografic - otevřená výzva 2018/2019 do 31/1

CZ V Brně spouští třetí ročník Kreativních voucherů, kreativcům rozdělí 4 miliony.

CZ OPEN CALL / Brno Artists in Residence + Meeting Brno. deadline: 10/2
Dům umění města Brna  > Dům pánů z Kunštátu

CZ 23. ročník mezinárodní soutěže Model Young Package – kromě nového názvu soutěže se finanční odměna pro vítěze ztrojnásobí. Nově se také do soutěže mohou hlásit designéři jakéhokoli věku. Tématem nadcházejícího ročníku je coffee mania. A na vítěze čeká dohromady přes 6 000 EUR. Do 14/5. Více na http://young-package.com 

CZ PLATO - konkurz (externí produkční víkendových workshopů), do 30/1

CZ PLATO - konkurz (externí autor/ka koncepce a lektor/ka workshopů pro dospělé), do 25/1.

CZ Holešov - Fond kultury, sportu a vzdělávání - výzva v roce 2018, do 28/2. Více zde.

CZ Brno postaví sochy připomínající architekta Adolfa Loose a teologa Martina Středu. Předpokládané náklady jsou kolem pěti milionů korun, řekl ČTK primátorův náměstek Matěj Hollan (Žít Brno). Město kvůli tomu vyhlásilo veřejnou výtvarnou soutěž, která skončí v březnu příštího roku. Samotné sochy by měly stát v roce 2019. súťažné návrhy do 28/3.

 

Magic Carpets - otevřená výzva pro mladé umělce na rezidenční programy 2018–2021, do 15/1

Výzva na predkladanie prihlášok 2018 na rezidenčné pobyty - tranzit a nadácia Erste v MuseumsQuartier vo Viedni, do 28/1.

Trondheim Academy of Fine Art (International Master of Fine Arts program) - výzva do 1/2

W Nadácia Pro Helvetia /CH- výzva do 1/3

 


Vydáno: 16.01.2018