Home Grapheion Revue Grafika roku a Cena Vladimíra Boudníka MTG Praha Putovní výstavy IKG Naše publikace Kontakt O nás
 
  
  
PARTNEŘI


 


 

 

 


Autorské knihy, New York - výsledky soutěže

 

 

Je mi potěšením vás seznámit se jmény výtvarníků, jejichž autorské knihy byly vybrány na výstavu v New Yorku na základě naší výzvy k účasti. Vybranými výtvarniky jsou:

Katarína Caková, Anna Niklová, Andrea Pezman, Miloslav Polcar, Martin Raudenský, Zuzana Šebelová a Kristýna Smrčková.

Gratuluji!

Vybrané práce budou prezentovány v České národní budově na Manhattanu v listopadu 2018 v rámci grafické výstavy Forgetting Remembering, organizované Generálním konzulátem České republiky v New Yorku a Generálním konzulátem Slovenské republiky v New Yorku. Vernisáž výstavy proběhne ve čtvrtek 15. listopadu v 18:30 hod.

Jednotlivé práce budou prezentovány na našem Facebooku a na Twitteru (hashtag #volnagrafika #autorskakniha), taktéž fotodokumentace z výstavy. Tu naleznete později také na naší webové stránce

Ráda bych poděkovala všem výtvarníkům, kteří reagovali na tuto výzvu a poskytli mi příležitost poznat nové projekty. Bohužel, z důvodu množství předložených prací nemohly být mnohé kvalitní a zajímavé práce vybrány. Těší mě velice váš zájem o medium autorské knihy a také volné grafiky. 

Věřím, že budeme moci přijít s další výstavní příležitostí, a proto sledujte naše sociální sítě nebo sociální sítě našeho časopisu o středoevropské grafice Celebrating Print.

Přeji vám, ať se vám daří také vaše další práce. 

S pozdravem,

Kateřina Kyselica, kurátorka
KADS New York

 

 


Vydáno: 12.06.2018